W sobotę 24.11.2018 rano spotkaliśmy się na dworcu Olsztyn Główny . Stąd w doskonałych humorach wyruszyliśmy na wycieczkę. Najpierw był przejazd pociągiem i autobusem do Miłomłyna. Tu pięknie przywitali nas strażacy z OSP, potem zobaczyliśmy śluzę na kanale elbląskim, a następnie zwiedziliśmy zabytkowy kościół z pięknym ołtarzem z 1718 roku. Historię kościoła opowiedział nam ksiądz wikary. Potem wróciliśmy do Ostródy, w której obejrzeliśmy zamek, muzeum w zamku, a także jarmark świąteczny, który się właśnie odbywał. Nieodzownym elementem każdej wycieczki musi być wizyta w popularnej jadłodajni. Wszyscy znamy jej nazwę. Bez niej wycieczka pewnie nie byłaby udana. Później spacer po pięknej promenadzie nad jeziorem, pobyt na placu zabaw i szczęśliwy powrót do Olsztyna. Ilustrują to zamieszczone poniżej zdjęcia. Co warto zauważyć – w każdym miejscu spotkaliśmy się z życzliwością. Za co serdecznie dziękujemy. Dziękujemy także pani Jagodzie- mamie uczennicy klasy I za wsparcie w opiece nad dziećmi i udział w naszej wycieczce.

Obraz może zawierać: 2 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie siedzą i dziecko

 

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie siedzą i dziecko

Obraz może zawierać: 2 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie siedzą, ludzie stoją i dziecko

Obraz może zawierać: 2 osoby, uśmiechnięci ludzie, ludzie siedzą i w budynku

Obraz może zawierać: 1 osoba, uśmiecha się, stoi

Obraz może zawierać: 9 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją i na zewnątrz

Obraz może zawierać: 5 osób

Obraz może zawierać: 13 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją i na zewnątrz