15 lutego 2019 roku w Naszej szkole gościliśmy posła na Sejm RP oraz Przewodniczącego Sejmowej Komisji Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej - Andrzeja Maciejewskiego. W spotkaniu uczestniczyli wszyscy uczniowie. Dzieci mogły dowiedzieć się jak wygląda dzień pracy posła i z jakimi problemami przychodzą do niego wyborcy. Atmosfera spotkania była bardzo gorąca, bo uczniowie mieli wiele pytań.Była to doskonała okazja do poszerzenia wiedzy i kształtowania postaw patriotycznych.Na zakończenie uczniowie podziękowali Panu Posłowi za ciekawą konwersację i przekazali pamiątkowe zdjęcie.

 Obraz może zawierać: 4 osoby, ludzie siedzą i ludzie stoją

 

Obraz może zawierać: 3 osoby, ludzie siedzą i w budynku

Obraz może zawierać: 2 osoby, w budynku

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i ludzie stoją

Obraz może zawierać: 18 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją

Obraz może zawierać: 4 osoby, ludzie siedzą