19 grudnia już tradycyjnie Nasi uczniowie zaprezentowali zaproszonym gościom,rodzicom i nauczycielom przepiękne Jasełka. Tym razem do Świętej Rodziny zawitali władcy Polscy m.in
Mieszko I, Władysław Jagiełło czy królowa Jadwiga. Usłyszeliśmy kolędy w języku polskim,angielskim,niemieckim oraz hiszpańskim.Nasi zdolni uczniowie grali na fletach prostych oraz poprzecznym ,pianinie i trąbce wprowadzając wszystkich z magiczny nastrój. Dziękujemy wszystkim za przybycie i życzymy zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego 2020 roku

Obraz może zawierać: 6 osób

Obraz może zawierać: 4 osoby, ludzie stoją

Obraz może zawierać: 4 osoby, ludzie stoją

Obraz może zawierać: 8 osób, ludzie stoją

Obraz może zawierać: 12 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją

Obraz może zawierać: 8 osób, w budynku

Obraz może zawierać: 11 osób, ludzie tańczą i w budynku