9 czerwca 2019 w Naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego, podczas którego odbyło się pożegnanie klasy 8 oraz wręczenie stypendium Fundacji Prymus dla najlepszej uczennicy Aleksandry Mazur. Podczas uroczystości mogliśmy zobaczyć piękne występy uczniów w tym pożegnalnego poloneza. Wszystkim naszym uczniom oraz ich rodzicom życzymy udanych wakacji i do zobaczenia we wrześniu.

 

Obraz może zawierać: 3 osoby, ludzie stoją i w budynku

Obraz może zawierać: 13 osób, ludzie stoją, buty i w budynku

Obraz może zawierać: 6 osób, ludzie stoją i w budynku

Obraz może zawierać: 3 osoby, ludzie stoją i buty

Obraz może zawierać: 8 osób, buty i w budynku

Obraz może zawierać: 1 osoba, tańczy i w budynku

Obraz może zawierać: 1 osoba, stoi i w budynku

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba, ludzie tańczą, ludzie stoją, buty i w budynku

Obraz może zawierać: 5 osób, uśmiechnięci ludzie

Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie tańczą, buty i w budynku